Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/vhosts/200mi.eu/sje.lt/framework/class.database.php on line 61
Sorores Jesu Eucharistici - Seminarai, kursai

Norint teisingai matyti SJE.LT svetainę jums reikalingas Flashplayer papildinys. Prašome instaliuoti čia

Seminarai, kursai

 

2023 m. lapkričio 24-26 d. d. Savaitgalio seminaras Nesmurtinio bendravimo pagrindai

 

Nesmurtinis bendravimas buvo išvystytas amerikiečių psichologo dr. Marshall Rosenberg. Vienas iš svarbiausių jo aspektų yra tai, kad visi pasaulio žmonės dalinasi tais pačiais poreikiais (tokiais kaip saugumo, pagarbos, poilsio, ir kt.), tik juos patenkina skirtingais būdais. Seminaro metu dalyviai mokysis išgirsti kitų poreikius ir deramai išsakyti savuosius.

Seminarą ves Dr. ses. Dalia Verbylė SJE, NB Centro JAV sertifikuota trenerė. 

 

 Daugiau informacijos 

2024 m. sausio 12-14 d. d. Patyriminis savaitgalio seminaras Kūnas ir dvasingumas

 

Seminaro metu nagrinėsime kūno ir dvasingumo sąsajas, ieškosime atsakymų, kaip kūnas gali padėti, trukdyti dvasinėje kelionėje. Laikomasi holistinio požiūrio į žmogų – žmogaus sielos, kūno, proto vienovės. Emocijos, pojūčiai, judesys, kvėpavimas – Dievo dovanos, kurios gali padėti susitikti Dievą. Bus taikomi geštalto metodai, išbandysime sakralinius šokius ir bibliodramą.

Seminarą ves Inga Motuzaitė, lektorė, geštalto psichoterapeutė. 

 

2024 m. vasario 17, 24 d. ir kovo 2, 9 d. Nesmurtinio bendravimo pagrindų (NBP) seminaras internete (zoom'e).

Šiame kurse sužinosite ir kartu mokysimės, kaip įprastą „smurtinį“ bendravimą, naudojantį kaltinimą ir vertinimą, pakeisti gailestingu, nesmurtiniu bendravimu. Susipažinsite su šiais NB modelio komponentais: pastebėjimas, jausmas, poreikis ir prašymas. Išmoksite pagrindinius skirtumus tarp stebėjimo ir vertinimo, tarp jausmų ir mąstymo, tarp poreikių ir strategijų, taip pat tarp prašymų ir reikalavimų. Taip pat lavinsime empatiją sau ir kitam (-iems) bei mokysimės visapusiškai išreikšti pyktį.

Seminarą ves Dr. John Gather (Vokietija) ir Dr. Dalia Verbylė SJE (Kaunas).

Daugiau informacijos 

2024 m. liepos 29 - rugpjūčio 2 d. d. Nesmurtinio bendravimo žinių gilinimo seminaras 

Seminaras skirtas tiems, kurie jau įsisavino nesmurtinio bendravimo pagrindus ir norėtų pagilinti šios srities žinias bei įgūdžius.

Seminarą ves Dr. ses. Dalia Verbylė SJE, NB Centro JAV sertifikuota trenerė. 

Daugiau informacijos apie Nesmurtinio bendravimo renginius: https://nesmurtinis-bendravimas.uk/ 

Dalinamės informacija:

2024 m. lapkričio 15-17 d. d. Patyriminis savaitgalio seminaras Kūnas ir dvasingumas 

Seminaro metu nagrinėsime kūno ir dvasingumo sąsajas, ieškosime atsakymų, kaip kūnas gali padėti, trukdyti dvasinėje kelionėje. Laikomasi holistinio požiūrio į žmogų – žmogaus sielos, kūno, proto vienovės. Emocijos, pojūčiai, judesys, kvėpavimas – Dievo dovanos, kurios gali padėti susitikti Dievą. Bus taikomi geštalto metodai, išbandysime sakralinius šokius ir bibliodramą, melsimės lectio divina malda su kūno judesiais.

Buvę seminaro dalyviai savaitgalį apibūdino kaip „modernias rekolekcijas”, kur saugioje aplinkoje per įvairias veiklas gavo daug prasmingų patirčių – naujai atrastą santykį su savo kūnu, su Dievu, priėmimą ir bendrystę.

Seminarą ves Inga Motuzaitė, lektorė, geštalto psichoterapeutė. 

 

Daugiau informacijos

 

 

 

 

 

 

 

 

LT LV EN RU
 

KalendoriusArtimiausios programos

 
 
© Visos teisės saugomos, Sorores Jesu Eucharistici