Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/vhosts/200mi.eu/sje.lt/framework/class.database.php on line 61
Sorores Jesu Eucharistici - Seminarai, kursai

Norint teisingai matyti SJE.LT svetainę jums reikalingas Flashplayer papildinys. Prašome instaliuoti čia

Seminarai, kursai

2023 m. sausio 20–22 d. patyriminis seminaras „Perdegimas ir resursų atstatymas“

Seminaro metu bus nagrinėjamos šios temos: perdegimą lemiantys veiksniai, kaip atpažinti ir kaip padėti sau neperdegti, geriau suprasti šalia esantį, resursų reikšmė ir atstatymo būdai. Bus taikomi įvairūs mokymosi per patirtį metodai, geštalto, meno ir judesio terapijos metodai.

Seminarą ves Inga Motuzaitė, lektorė, geštalto psichoterapeutė: „Perdegimą teko tyrinėti tiek teoriškai-moksliškai, tiek praktiškai. Ir pačiai patirti ribą, kai esi labai arti perdegimo. Nors ir labai mėgstu savo darbą.“

2023 m. balandžio 1416 d. patyriminis seminaras „Ribos, pyktis ir dvasingumas“

Seminaro metu nagrinėsime ribų įvairovę ir svarbą, mokysimės, kaip pasakyti „ne“, kaip pasakyti „taip“. Aptarsime emocijų ir išskirtinai pykčio svarbą ir reiškimo būdus.  Ar skiriasi vyrų ir moterų pykčio „tradicijos“? Ribos ir auka dėl kito – kaip pasirinkti? Ar dvasingas žmogus gali pykti? Bus taikomi patyriminiai metodai, praktinės veiklos individualiai ir grupėje.

Seminarą ves Inga Motuzaitė, lektorė, geštalto psichoterapeutė.

2023 m. gegužės 57 d. patyriminis seminaras  „Kūnas ir dvasingumas“

Seminaro metu nagrinėsime kūno ir dvasingumo sąsajas, ieškosime atsakymų, kaip kūnas gali padėti, trukdyti dvasinėje kelionėje. Laikomasi holistinio požiūrio į žmogų – žmogaus sielos, kūno, proto vienovės. Emocijos, pojūčiai, judesys, kvėpavimas – Dievo dovanos, kurios gali padėti susitikti Dievą. Bus taikomi geštalto metodai, išbandysime sakralinius šokius ir bibliodramą. 

Seminarą ves Inga Motuzaitė, lektorė, geštalto psichoterapeutė.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
© Visos teisės saugomos, Sorores Jesu Eucharistici