Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/vhosts/200mi.eu/sje.lt/framework/class.database.php on line 61
Sorores Jesu Eucharistici - Kaip atvykti

Norint teisingai matyti SJE.LT svetainę jums reikalingas Flashplayer papildinys. Prašome instaliuoti čia

Kaip atvykti

Traukiniu: Išlipti stotelėje „Žasliai“ ir apie 1,5 km. eiti pėsčiomis Kauno kryptimi iki geležinkelio pervažos; prieš ją yra kelio ženklas "Kardinolo V. Sladkevičiaus tėviškė", ten pasukti į kairę. Šiuo keliu paėjus apie 800 metrų dešinėje pusėje matysite rekolekcijų namus ir Rožinio slėpinių parką.

Traukinių grafiką rasite spausdami čia.

Jei vykstate automobiliu iš Vilniaus autostrada Vilnius-Kaunas už Elektrėnų pamatysite nuorodą "Kietaviškės Jonava". Sukti Jonavos kryptimi į dešinę, ten kryptį nurodo ir kelio ženklas "Kardinolo V. Sladkevičiaus tėviškė". Vykti link Žaslių apie 8 km.. Pravažiavus "Talpūnai" gyvenvietę atvyksite į Guronis. Po kelių km. privažiavus geležinkelio pervažą sukti į kairę (yra toks pat kelio ženklas). 
Šiuo keliu važiuoti apie 800 metrų, dešinėje pusėje toliau nuo kelio pamatysite rekolekcijų namus ir Rožinio slėpinių parką.

Jei vykstate automobiliu iš Kauno autostrada Kaunas-Vilnius už Kaišiadorių pamatysite nuorodą "Kietaviškės Jonava". Sukti Jonavos kryptimi į kairę, ten kryptį nurodo ir kelio ženklas "Kardinolo V. Sladkevičiaus tėviškė". Vykti link Žaslių apie 8 km.. Pravažiavus "Talpūnai" gyvenvietę atvyksite į Guronis. Po kelių km. privažiavus geležinkelio pervažą sukti į kairę (yra toks pat kelio ženklas). Šiuo keliu važiuoti apie 800 metrų, dešinėje pusėje toliau nuo kelio pamatysite rekolekcijų namus ir Rožinio slėpinių parką.


Žemėlapis:

 


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

 
 
© Visos teisės saugomos, Sorores Jesu Eucharistici