Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/vhosts/200mi.eu/sje.lt/framework/class.database.php on line 61
Sorores Jesu Eucharistici - Savaitės rekolekcijos

Norint teisingai matyti SJE.LT svetainę jums reikalingas Flashplayer papildinys. Prašome instaliuoti čia

Savaitės rekolekcijos

 2020 m. liepos 26-31 d. tylos rekolekcijos su asmeniniu dvasiniu palydėjimu "Pakviesti meilei." 

 

Rekolekcijų metu kasdienės rytinės konferencijos susitelks ties pirmojo Jono laiško ketvirtuoju skyriumi, ypač šiomis eilutėmis:  "Kiekvienas, kuris myli, yra gimęs iš Dievo ir pažįsta Dievą. Kas nemyli, tas nepažino Dievo, nes Dievas yra meilė" (1 Jn 7b-8).

 

Rekolekcijas ves ir palydės s. Ligita Ryliškytė SJE ir kitos seserys eucharistietės.

 

 

2020 m. liepos 20  24 d. tylos rekolekcijos su asmeniniu dvasiniu palydėjimu "Džiaukitės Viešpatyje! Ir vėl kartoju džiaukitės" (Fil 4, 4).

Šių rekolekcijų metu šlovinsime Dievą ir Jo klausysimės per asmeninę maldą, eucharistijos šventimą ir tylą, leisdami Dievui pilniau veikti ir keisti mūsų gyvenimus. Kasdienės rytinės konferencijos ir asmeninis dvasinis palydėjimas padės atpažinti Dievo veikimą mūsų gyvenime ir iš naujo atrasti ar stiprinti asmeninį ryšį su Dievu, ir galiausiai džiaugtis Viešpatyje. 

Rekolekcijas ves ir palydės t. Vytautas Sadauskas S.J. ir seserys eucharistietės.

 

 

2020 m. rugpjūčio 3 – 9 d. tylos rekolekcijos su asmeniniu dvasiniu palydėjimu rusų kalba.

 

  

   Rekolekcijų su asmeniniu palydėjimu metu dėmesys sutelkiamas į asmens Dievo patirtį esamoje tikėjimo kelionės atkarpoje. Šių rekolekcijų metu reguliariai susitinkama su dvasiniu palydėtoju peržvelgti kas vyksta, kai asmuo bando atsiverti Dievui ir tapti jautresnis Šv.Dvasios veikimui savo gyvenime. Rekolektantas kviečiamas pastebėti, kaip patiria Dievą savo maldoje, kokios mintys, jausmai ateina ir pan. Palydėtojas klausosi ir duoda pasiūlymus maldai ateinančiai dienai. Nors tokių rekolekcijų metu visa diena gali būti suprantama kaip malda, dieną dažniausiai siūloma suskirstyti į tam tikrus maldos laikotarpius, dažniausiai keturis ar penkis. Palydėtojas neturi išankstinių tikslų ir lūkesčių rekolektanto maldai. Pasisekimas ar nesėkmė maldoje nėra rekolekcijų žodyno dalis, svarbiausia yra atvirumas Dievui. Dievas rašo gražias melodijas ir ant kreivų linijų! Tyla šių rekolekcijų metu yra nepaprastai svarbi. Dauguma rekolektantų, nors ir nerimauja dėl jos rekolekcijų pradžioje, vėliau labai džiaugiasi ir atranda, kaip rekolekcijų namų tyla padeda kurti ramią ir maldingą nuotaiką, dienos ritmą, kviečia ir padeda užmegzti ryšį su Dievu. 

Norinčius dalyvauti savaitės rekolekcijose su asmeniniu palydėjimu, prašome užpildyti ir el. paštu atsiųsti anketą, kurią rasite 

čia.

 

 

 

 
 
© Visos teisės saugomos, Sorores Jesu Eucharistici