Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/vhosts/200mi.eu/sje.lt/framework/class.database.php on line 61
Sorores Jesu Eucharistici - Apie mus

Norint teisingai matyti SJE.LT svetainę jums reikalingas Flashplayer papildinys. Prašome instaliuoti čia

Apie mus

Krikščioniškosios tradicijos lobynas siūlo daug praktikų, padedančių atnaujinti, gilinti ir palaikyti asmens ryšį su Dievu, atpažinti Dievo veikimą kasdienybėje ir vis labiau tapti tokiais, kokie iš esmės esame – Dievo mylimaisiais, sukurtais pagal Jo paveikslą ir panašumą. Rekolekcijos – viena tokių dvasinių praktikų. Žodis rekolekcijos iš lotynų kalbos galėtų būti verčiamas kaip „su-rinkimas“ (re-colligo, surinkti vėl iš naujo, lot.) – kai sulėtiname savo žingsnį, kai atkreipiame savo ausį į Viešpatį, mes tarsi leidžiame Dievui „surinkti“ mus iš naujo, ir Jo švelnus kalbėjimas tampa prieinamas mūsų širdies klausai. Šventosios Dvasios vėjelis pakelia dulkes nuo to, kas svarbiausia ir tikriausia, o kartais energingai pagriebęs kai kuriuos padžiūvusius gyvenimo medžio lapus nusineša, palikdamas vietos naujiems pumpurams, pritvinkusiems apsčiai gyvybės...

Kardinolo V.Sladkevičiaus tėviškėje Guronyse įsikūrę rekolekcijų namai – tai dvasinės atgaivos vieta, laukianti kiekvieno/-s, besiilginčio/-s atnaujinančio ir gaivinančio Dievo prisilietimo.

Kviečiame dalyvauti mūsų organizuojamuose ir vedamuose rekolekcijų ir dvasinės atgaivos savaitgaliuose, savaitės rekolekcijose su asmeniniu palydėjimu, seminaruose ir kursuose bei kitose dvasinio atsinaujinimo programose.

Rekolekcijoms, susikaupimo dienoms, krikščioniškos tematikos seminarams taip pat priimame ir grupes, atvykstančias su savo vadovais ir programa. Laukiame ir pavienių asmenų, norinčių atvykti vienai ar kelioms maldos, dvasinės atgaivos dienoms asmeniškai. Norinčiųjų atvykti ir naudotis rekolekcijų namų patalpomis prašome iš anksto suderinti atvykimo laiką.

 Kviečiame į dvasinius susitikimus!

2021-ieji paskelbti kardinolo Vincento Sladkevičiaus metais. Todėl šiai vasarai Guronyse, kard. V. Sladkevičiaus tėviškėje, parengėme dvasinių susitikimų ciklą apie kard. V. Sladkevičių - ,,Kuo aukštesnis pašaukimas, tuo aukštesni savęs išsižadėjimo krantai“. Tai keturi 1,5-2 val. trukmės susitikimai, kuriuos ves Irena Petraitienė, knygų „Kardinolas“ ir „Padaryk mane gerumo ženklu“ autorė, kardinolo V. Sladkevičiaus memorialinio buto Kaune vedėja.

Susitikimų metu, pasitelkiant istorinius dokumentus, autentiškus atsiminimus ir liudijimus, bus vaizdžiai ir gyvai atskleidžiama kardinolo V. Sladkevičiaus asmenybės brandos kelias, kunigystės pašaukimo ir ganytojiškos pareigos ypatumai, šio iškilaus asmens gyvenimo ir tarnystės svarba XX a. vidurio Lietuvos Katalikų Bažnyčios persekiojimo akivaizdoje.

Kviečiame grupes, šeimas, pavienius piligrimus ir visus, kam yra svarbi kardinolo V. Sladkevičiaus asmenybė ir veikla, registruotis į susitikimus, kurie vyks Guronių rekolekcijų namuose birželio 13, 19, 20 ir liepos 17 dienomis, 11 val.. Registracija e-paštu rekolekcijos@sje.lt arba tel. 860056206.

Lauksime Guronyse!

Seserys Eucharistietės

 Festivalis 

"Spinduliuojantis tikėjimu ir gerumu"

Kardinolo V. Sladkevičiaus metams paminėti

Daugiau informacijos

 

 
 
© Visos teisės saugomos, Sorores Jesu Eucharistici