Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/vhosts/200mi.eu/sje.lt/framework/class.database.php on line 61
Sorores Jesu Eucharistici - Programos

Norint teisingai matyti SJE.LT svetainę jums reikalingas Flashplayer papildinys. Prašome instaliuoti čia

Programos

 

Gavėnios rekolekcijos online

Jus aš draugais vadinu (Jn 15, 15)

Kovo 26 d. – balandžio 2 d.

Kur bebūtumėte, Guronių rekolekcijų namai kviečia Gavėnios rekolekcijoms nuotoliniu būdu

o    Rekolekcijų metu dalyviai kviečiami skirti kasdien apie 30 min. laiko asmeninei maldai pagal kasdien atsiunčiamus maldos pasiūlymus.

o    Įvadinė ir baigiamoji videokonferencijos numatomos kovo 26 d. ir balandžio 2 d. 20 val.

Visų rekolekcijų metu dalyviams bus sudaroma galimybė:

o    pokalbiui su seserimi eucharistiete ar kunigu virtualioje erdvėje;

o    dalintis savo maldos ir tikėjimo įžvalgomis su kitais rekolekcijų dalyviais.

Rekolekcijos vyks Zoom videoprogramos aplinkoje

Registracija: rekolekcijos2@sje.lt (nurodyti vardą, telefoną ir e-paštą).

 

Kviečiame dalyvauti dvasinio atsinaujinimo programose: rekolekcijų ir dvasinės atgaivos savaitgaliuose, savaitės rekolekcijose su asmeniniu palydėjimu, seminaruose, kursuose ir kitose programose. Jus dominančias programas galite rasti kairėje puslapio pusėje, artimiausias programas – dešinėje.

Tiek rekolekcijas, tiek ir dvasinės atgaivos savaitgalius Guronių rekolekcijų namuose paprastai veda seserys eucharistietės, talkina atvykstantys kunigai, mūsų bendradarbiai pasauliečiai. Šių programų metu mokymų, asmeninės ir bendruomeninės maldos, pasidalinimų bei tylos kaita padeda atsiverti naujoms tikėjimo įžvalgoms, atgaivinti ir stiprinti asmeninį ryšį su Dievu. Kadangi gilesnės maldos patirtį dažnai atveria tyla, jos kviečiame laikytis visų rekolekcijų metu. Rekolekcijų savaitgalius labiau rekomenduojame žmonėms, jau turintiems asmeninės maldos patirtį, ieškantiems tylos, norintiems „irtis į gilumą“. Dvasinės atgaivos savaitgaliuose tylos laikomasi tam tikrose programos dalyse, tad yra daugiau progų pasidalinimui tikėjimo ir gyvenimo patirtimi, dažniau siūlomi kūrybingi maldos būdai. Seminarų ir kursų dienotvarkė intensyvi, tačiau taip pat paliekanti erdvės asmeninei maldai ir susitikimui su Viešpačiu.

Norintys dalyvauti programose kviečiami iš anksto registruotis (daugiau informacijos – skyrelyje „Kontaktai ir registracija“). Laukiame jūsų!

2019 -2020 metų Guronių rekolekcijų namų programą rasite čia

 

 

 

 

 

 
 
© Visos teisės saugomos, Sorores Jesu Eucharistici