Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/vhosts/200mi.eu/sje.lt/framework/class.database.php on line 61
Sorores Jesu Eucharistici - Rekolekcijų savaitgaliai

Norint teisingai matyti SJE.LT svetainę jums reikalingas Flashplayer papildinys. Prašome instaliuoti čia

Rekolekcijų savaitgaliai

2023 m. gruodžio 8-10 d. d. Advento rekolekcijų savaitgalis “Taisykite Viešpačiui kelią! (Mk 1, 3)"

Advento metu girdimi Šventojo Rašto skaitiniai mus kviečia ištiesinti ir nulyginti takus ateinančiam Karaliui, kuris valdo ne prievartos galia, bet meile ir teisingumu. Šių rekolekcijų dėmesio centre – mūsų pasiruošimas Jo tinkamam priėmimui. Savaitgalyje drauge melsime, kad mūsų meilė augtų ir pažinimu, ir visokeriopu išmanymu, kad mokėtumėte pasirinkti, kas vertingiau, ir kad būtumėte tyri ir be priekaišto Kristaus dieną.

Rekolekcijas ves Dr. ses. Ligita Ryliškytė SJE.  

2023 m. gruodžio 15-17 d.d. Advento rekolekcijų savaitgalis "Ateik, Viešpatie Jėzau!"

Mokysimės pastebėti, susivokti, kad Jėzus ne tik gyveno tarp mūsų, bet tebegyvena, kad jis ne tik vieną kartą, bet kiekvieną kartą pasilenkia prie mūsų ten, kur esame, kokie esame ir keliauja kartu diena iš dienos. 
Bus 5 mokymai, maldos laikas, pasidalijimas grupelėse, išpažintys, šv. Mišios, ir daug šventiškos šviesos viduje.

Rekolekcijas ves Fausta Palaimaitė.

 

2024 m. sausio 26-28 d. d. Tylos rekolekcijų savaitgalis su dvasiniu palydėjimu „Tu parodysi man taką, kuris veda į gyvenimą (Ps 16, 11)“

Visada atrodė, kad žinau... tik netrukdykit man ieškoti – rasiu. Šiandien nuolankiai pripažįstu, kad tikriausiai kažkur pakely pasiklydau. Ir jau nenoriu daugiau savęs apgaudinėti, kad būsiu laimingas gavęs tuziną švarių kojinių... Širdis alksta nepalyginamai daugiau.
Tikiuosi, jau supratote, kad šis savaitgalis tiems, kurie pasirengę į paieškas atpažinti savo ilgesį ir kelią/kryptį, kaip pasotinti savo alkaną širdį. 

Rekolekcijas ves ir palydės ses. Bernadeta Mališkaitė SJE ir kitos seserys eucharistietės
 

2024 m. kovo 8-10 d. d. ir kovo 15-17 d. d. Gavėnios tylos rekolekcijos „Jėzaus draugai ištikimybės kelionėje

Gavėnia yra laikas, kai stiprėja mūsų troškimas būti ištikimiems – gilinti savo draugystę su Jėzumi, žmonėmis, labiau kreipti dėmesį į savo pačių sielos judesius. Šį rekolekcijų savaitgalį keliausime kartu su tais, kurie Jėzaus ištikimybės kelyje Tėvui iki Kryžiaus Jam buvo ypač artimi. Jų pavyzdys ir užtarimas teįkvėps ir mus būti arčiau ištikimos ir meilės kupinos Viešpaties širdies. 

 

Rekolekcijas ves ses. Linda Ceple SJE (Latvija) ir ses. Judita Stankūnaitė SJE

 

2024 m. kovo 22-24 d.d. Gavėnios rekolekcijos "Kas yra Tiesa?"


Rekolekcijų tikslas yra asmeninis susitikimas su Jėzumi, visos savo egzistencijos peržvalga kartu su Viešpačiu. “Kas yra Tiesa?” - tai Piloto klausimas. Jo Tiesos ieškojimas baigėsi Jėzaus pasmerkimu. Mums, tikiuosi, baigsis atgaila ir dėkingumu. 

Bus 4 mokymai, maldos laikas, pasidalinimas grupelėse, išpažintys, šv. Mišios, adoracija. Viską bus galima nupiešti arba užrašyti (galima atsivežti savo spalvotus pieštukus ar kreideles). Visi mąstymai pateikiami su Šventojo Rašto tekstais.


Rekolekcijas ves Fausta Palaimaitė.


Daugiau informacijos

 

Dalinamės informacija:

2024 m. balandžio 26-28 d.d. Rekolekcijos su bibliodrama ir šokiu "Dievas kalbina..."

Dievas mus kalbina įvairiausiais būdais. Šių rekolekcijų metu Dievą šlovinsime ir Jo klausysimės per asmeninę maldą, judesį, meną ir Dievo Žodžio pažinimą, leisdami Dievui pilniau veikti ir keisti mūsų gyvenimus, gydyti mūsų žaizdas. 

Rekolekcijas ves sertifikuota bibliodramos vadovė Vilhelmina Raubaitė-Mikelionienė ir kun. Stasys Kazėnas SJ.

Daugiau informacijos ir registracija čia.

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

LT LV EN RU
 

KalendoriusArtimiausios programos

 
 
© Visos teisės saugomos, Sorores Jesu Eucharistici