Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/vhosts/200mi.eu/sje.lt/framework/class.database.php on line 61
Sorores Jesu Eucharistici - Rekolekcijų savaitgaliai

Norint teisingai matyti SJE.LT svetainę jums reikalingas Flashplayer papildinys. Prašome instaliuoti čia

Rekolekcijų savaitgaliai

2021 m. gruodžio 3–5 d. d. Advento rekolekcijų savaitgalis "Finis mundi? Apokalipsė, ribos, atsivertimas"
 Pandemijos ir politinių įtampų išvarginti ne vienas bent akimirką šiais metais pasidavėme apokalptinėms nuotaikoms. Antrojo Kristaus atėjimo vilties šviesoje, pasaulio pabaigos vaizdiniai apmąstomi ir Advento metu. Tad šių rekolekcijų metu susitelksime į klausimą, ką krikščioniška tradicija mums sako apie laikų pabaigą, sukurtosios būties ribotumą ir mūsų pašaukimą šiame trapiame pasaulyje. Rekolekcijas ves Dr. ses. Ligita Ryliškytė, SJE.

 

2021 m. gruodžio 10 –11 d. d. Advento rekolekcijos „Palaiminti tie, kurie laukia “ (Nuotoliniu būdu)

Šiandienos žmogui nėra lengva likti laukimo būsenoje. Šių rekolekcijų metu mokysimės iš naujo atrasti laukimo malonę ir palaiminimą, mokantis šio nusiteikimo iš Juozapo ir Marijos, bei kitų, kurie laukė Izraelio išgelbėjimo. Rekolekcijas ves ses. Linda Ceple, SJE.

 

 2022 m. sausio 14 –15 d. tylos rekolekcijos “Savaitgalis su Dievu ir savimi” (Nuotoliniu būdu)

 „Tuomet Dievas tarė: „Tebūna šviesa!“ Ir šviesa pasirodė“ (Pr 1, 3). Savaitgalis su Dievu ir savimi apie Dievo ir savęs atradimą, apie užmirštas Dievo ir žmogaus savybes. Ieškosime Dievo savyje, savo kasdienybėje. Ieškosime savęs iš naujo. Ieškosime to, kas pamiršta. Ves ses. Jolita Dudaitė SJE.

Registruotis pagal šią nuorodą: https://forms.gle/CQHCNa7Qkvx8a19W6

 

2022 m. vasario 11 –13 d. d. tylos rekolekcijos su asmeniniu dvasiniu palydėjimu "Tikėjimo kelionė"

Šios rekolekcijos – tylos laikas, kviečiantis apmąstyti kelionę su Dievu, žvelgiant į Abraomo tikėjimo kelionės pavyzdį: nuo pašaukimo, ugdymo pažinti Dievo pažadą ir jo išpildymo kitoniškumą, iki užtarimo tų, kurie dar nepažįsta Dievo. Ves ses. Aistė Balčiūnaitė SJE.

 

 

2022 m. kovo 11-12 d. d. Gavėnios rekolekcijos „Dievas taip pamilo pasaulį, jog atidavė savo viengimį Sūnų“ (Jn 3, 16) (Pasaulėžiūra pagal bibliją. Priešistorė) (Nuotoliniu būdu)

 

Šiame rekolekcijų savaitgalyje kviesime nusikratyti apsipratimo su Gavėnios tematika dulkes ir iš naujo atrasti Dievo meilės tikrovę. Rekolekcijos skirtos visiems, norintiems sustoti, nurimti, skirti laiko asmeninei maldai, kad per tylą ir maldą taptume labiau pajėgūs suprasti ir gyventi Velykų slėpiniu. Į tylą ir maldą ves melstis duodamos nuorodos, konferencijos ir asmeninė malda. Dalyviams reikia perskaityti Senojo Testamento Pradžios knygos 1-9 skyrius.

Registruotis pagal šią nuorodą: https://forms.gle/sexA2UtXbPZ1bVM3A

Konferencijas skaitys kun. Artūras Kazlauskas.

  

2022 m. kovo 18-19 d. d. Gavėnios rekolekcijos. Ves kun. Rimas Skinkaitis.

 

2022 m. rugpjūčio 1-3 d. d. tylos rekolekcijos su dvasiniu palydėjimu “Aš esu vartai“ (Jn 10, 9)

 

Jėzus Kristus sako: „Aš esu vartai.“ Draugystė su Dievu yra lyg vartai, kurie man nuolat atverti. Draugystė – atvira ausis ir širdis. Čia esu išgirsta/-s, čia esu priimta/-s, kokia/-s esu. Draugystė yra atvirumas viskam, ką su savimi nešiojuosi mintyse ir nuostatose, abejonėse, viltyse ir prašymuose. Dievo draugystė yra atvirumas man ir dėl manęs. Šios rekolekcijos skirtos visiems, kurie nori atnaujinti ar atrasti draugystę su Dievu.

Į tylą ir maldą ves konferencijos, asmeninė malda, adoracija ir Eucharistijos šventimas. Norintiesiems bus sudaryta galimybė asmeniniams dvasiniams pokalbiams.

Kasdienius mokymus ves kun. Algis Akelaitis. 

 

 

 

 
 
© Visos teisės saugomos, Sorores Jesu Eucharistici