Norint teisingai matyti SJE.LT svetainę jums reikalingas Flashplayer papildinys. Prašome instaliuoti čia

Rekolekcijų savaitgaliai

    2016 m. gruodžio 9 –11 d. advento rekolekcijos “Tikėjimas, šeima ir džiaugsmas“

Adventas yra šviesos, ilgesio, džiugaus laukimo ir Dievo pažado žmogui apmąstymo metas. Šiuo laiku Dievas nori išgryninti mūsų troškimus, auginti mumyse tikėjimą, džiaugsmą ir viltį. Rekolekcijų metu, pasitelkdami popiežiaus Pranciškaus įžvalgas, klausydamiesi konferencijų, dalindamiesi tikėjimo kelione ir skirdami laiko tylai bei asmeninei maldai, mąstysime apie Dievo pažadą ir dovanas, kuriomis Kalėdos nori mus pripildyti. Rekolekcijas ves vysk. Kęstutis Kėvalas ir seserys eucharistietės.

2017 m. kovo 35 d. rekolekcijos "Santykis gailestingumo darbas"

Rekolekcijos tiems, kurie suprato, kad santykio kūrimas priklauso ne tik nuo jų pačių. Kino pagalba ieškosime Dieviško Gailestingumo apraiškų, dalinsimės gerosiomis santykio kūrimo ir jo palaikymo patirtimis. Bus atskirai dirbama su sutuoktiniais. Turėsime individualaus poros palydėjimo galimybę.  Rekolekcijas ves Ramūnas ir Indrė Aušrotai. 

2017 m. kovo 31 d. – balandžio 2 d.  gavėnios rekolekcijos šeimoms „Kad turėčiau daugiau gyvenimo“

Kaip rasti džiaugsmą, kai esi genamas kasdienių pareigų ir įtampų, kai dienos atrodo sunkios ir tamsios? Kaip pamatyti kasdienę Dievo malonę ir atrasti Dievą, kuris pasirinko kentėti ir mirti, kad aš turėčiau daugiau gyvenimo? Pasak, Šv. Petro, mes turime ne tokį Dievą, kuris nesupranta mūsų kentėjimo, bet tokį, kuris jame dalyvavo. Šios gavėnios rekolekcijos padės sustoti, nurimti ir atverti duris Jėzaus gyvenimui, Jo šviesai ir ramybei.

Laukiame jūsų su vaikais, kurie savo būdu galės dalyvauti jiems pritaikytoje rekolekcijų programoje. Numatomi 3–6, 7–11 ir 12–15 metų vaikų pogrupiai. Mažesnių vaikų priežiūra padėsime pasirūpinti pagal galimybes. Rekolekcijas ves kun. Gediminas Tamošiūnas ir seserys eucharistietės.

2017 m. balandžio 7–9 d. gavėnios tylos rekolekcijos  „Jis parodė savo meilę iki galo“

Tai rekolekcijos tiems, kurie ilgisi nuošalumo, tylos, kokybiško laiko su Dievu ir savimi.

Verbų sekmadienio liturgija kviečia apmąstyti Jėzaus kančios ir mirties slėpinį bei atsiverti naujai Jo pergalėje prieš mirtį gimstančiai gyvybei. Į šiuos apmąstymus ir tylą ves rytinė konferencija, melstis duodamos nuorodos, Eucharistijos šventimas ir adoracija. Norintieji galės turėti asmeninius dvasinius pokalbius su Aiste Balčiūnaite SJE ir Judita Stankūnaite SJE.

 

2017 m. liepos 27-30 d. tylos rekolekcijos "Ar Dievas mums dar kalba? Sekuliaraus amžiaus anatomija ir tikėjimo atsakymas"

Šiuolaikinis krikščionių filosofas Charles Taylor rašo, kad gyvename „transcendencijos užtemimo“ sąlygomis. Remdamiesi Taylor įžvalgomis, pirmiausia mokysimės geriau atpažinti kaip ir kur šis anapusybės užtemimas yra persmelkęs mūsų gyvenimus. Antrosios ir trečiosios rekolekcijų dienų mokymai kvies žvelgti į tai, kas galėtų padėti vėl išgirsti Dievo kalbėjimą mūsų gyvenime ir jam atsiliepti. Dvi figūros, Šv. Augustinas ir garsus dvidešimto amžiaus teologas Karl Rahner, SJ, bus ypač svarbūs mūsų palydovai šiomis dienomis. Rekolekcijas pradėsime ketvirtadienį vakare ir baigsime sekmadienio vakare. Kiekvieną pilną rekolekcijų dieną numatomi 3 mokymai, Šv. Mišios ir adoracija. Visų rekolekcijų metu bus laikomasi tylos. Veda s. Ligita Ryliškytė, SJE.

 

LT LV EN RU
 

KalendoriusArtimiausios programos

 
 
© Visos teisės saugomos, Sorores Jesu Eucharistici