Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/vhosts/200mi.eu/sje.lt/framework/class.database.php on line 61
Sorores Jesu Eucharistici - Rekolekcijų savaitgaliai

Norint teisingai matyti SJE.LT svetainę jums reikalingas Flashplayer papildinys. Prašome instaliuoti čia

Rekolekcijų savaitgaliai

     2020 m. gruodžio 1113 d.d. Advento rekolekcijos “Iš Jesės šaknies.“ (Vyks internete)

Ruošdamiesi Jėzaus atėjimo šventei, maldoje ir apmąstymuose susitelksime ties Jėzumi kaip tęsiančio Senojo Testamento pranašų tradiciją asmeniu. Ves prof. ses. Ligita Ryliškytė, SJE.

Daugiau informacijos

2021 m. sausio 2223 d.d. susikaupimo diena su dvasiniu palydėjimu "Sielos sodai". (Vyks internete)

Tai kvietimas meldžiantis su Šventuoju Raštu pasivaikščioti po Edeno (Rojaus), Giesmių giesmės ir Getsemanės sodus,  įsiklausyti į Dievo meilės slėpinį. Ves s. Aistė Balčiūnaitė, SJE, palydės seserys eucharistietės. 

 

2021m. vasario 26-27 d. Gavėnios rekolekcijos. (Vyks internete).

 

Dykuma yra išbandymo, išgyvenimo, iššūkių vieta, tačiau, paradoksaliai, ji gali virsti ir vidinio atsinaujinimo, širdies ištyrinimo bei Gyvybės žodžio priėmimo patirtimi. Štai kodėl pranašas Ozėjas sako: "Todėl dabar aš viliosiu ją, išvesiu ją į dykumą ir prašnekinsiu jos širdį".

Kviečiame jungtis į Gavėnios rekolekcijas nuotoliniu būdu (zoom aplinkoje) ir, remiantis Dykumos tėvų išmintimi, patirti dvasinę atgaivą.

Bus galimybė asmeniniam dvasiniam pokalbiui pas seseris eucharistietes.

Ves t. Eugenijus Puzynia SJ.

Daugiau informacijos

 

2021 m. kovo 1920 d.d. Gavėnios rekolekcijos „Buvau aklas, o dabar regiu“ Jn 9, 25. (Vyks internete).

Šios rekolekcijos – tai pagalba Gavėnios kelionėje atpažinti dvasinio aklumo apraiškas bei atsiverti gydančiai Jėzaus malonei, troškimui naujoje šviesoje pamatyti Dievą, save ir kitą žmogų. Ves s. Linda Ceple SJE.

Daugiau informacijos

 

2021 m. kovo 2627 d.d. Gavėnios rekolekcijos šeimoms „Buvau aklas, o dabar regiu“ Jn 9, 25. (Vyks internete).

Šios rekolekcijos – tai pagalba Gavėnios kelionėje atpažinti dvasinio aklumo apraiškas bei atsiverti gydančiai Jėzaus malonei, troškimui naujoje šviesoje pamatyti Dievą, save ir kitą žmogų.  

Laukiame ir Jūsų vaikų, kurie savo būdu galės dalyvauti jiems pritaikytoje rekolekcijų programoje. Numatomi 4-6, 7-10 ir 11-15 metų pogrupiai vaikams. 

Ves s. Linda Ceple SJE, talkins dailininkė Ieva Babilaitė ir aktorė Joana Narvidė.

Daugiau informacijos

 

2021 m. birželio 24-27 d.d. tylos rekolekcijos su dvasiniu palydėjimu „Dvasinės pratybos ir muzika. Trečioji savaitė“. (Nauja data!)

Daugelis iš mūsų yra girdėję apie šv. Ignaco iš Lojolos „Dvasines pratybas“. Per rekolekcijas išsamiau susipažinsime su trečiąja Dvasinių pratybų savaite - žvelgsime į Jėzaus kančios ir meilės slėpinį apmąstydami Šv. Rašto vietas, klausydamiesi Vaclovo Augustino kūrinio "Kristaus veidas" ištraukų ir giedodami giesmes. Tai galimybė per tylą, muziką, giesmę ir Šventą Raštą labiau įsiklausyti į asmenišką kvietimą sekti Kristumi kasdienybėje. Rekolekcijų metu bus galimybė asmeniniams pokalbiams. Į rekolekcijas kviečiami visi, kuriems artima ir pažįstama ignaciškoji malda.

Ves Eugenijus Puzynia SJ ir talkins seserys eucharistietės. 

 
 
© Visos teisės saugomos, Sorores Jesu Eucharistici