Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/vhosts/200mi.eu/sje.lt/framework/class.database.php on line 61
Sorores Jesu Eucharistici - Rekolekcijų savaitgaliai

Norint teisingai matyti SJE.LT svetainę jums reikalingas Flashplayer papildinys. Prašome instaliuoti čia

Rekolekcijų savaitgaliai

2021 m. gruodžio 3–5 d. d. Advento rekolekcijų savaitgalis "Finis mundi? Apokalipsė, ribos, atsivertimas"
 Pandemijos ir politinių įtampų išvarginti ne vienas bent akimirką šiais metais pasidavėme apokalptinėms nuotaikoms. Antrojo Kristaus atėjimo vilties šviesoje, pasaulio pabaigos vaizdiniai apmąstomi ir Advento metu. Tad šių rekolekcijų metu susitelksime į klausimą, ką krikščioniška tradicija mums sako apie laikų pabaigą, sukurtosios būties ribotumą ir mūsų pašaukimą šiame trapiame pasaulyje. Rekolekcijas ves Dr. ses. Ligita Ryliškytė, SJE.

 

2021 m. gruodžio 10 –11 d. d. Advento rekolekcijos „Palaiminti tie, kurie laukia “ (Nuotoliniu būdu)

Šiandienos žmogui nėra lengva likti laukimo būsenoje. Šių rekolekcijų metu mokysimės iš naujo atrasti laukimo malonę ir palaiminimą, mokantis šio nusiteikimo iš Juozapo ir Marijos, bei kitų, kurie laukė Izraelio išgelbėjimo. Rekolekcijas ves ses. Linda Ceple, SJE.

 

 2022 m. sausio 14 –15 d. tylos rekolekcijos “Savaitgalis su Dievu ir savimi” (Nuotoliniu būdu)

 „Tuomet Dievas tarė: „Tebūna šviesa!“ Ir šviesa pasirodė“ (Pr 1, 3). Savaitgalis su Dievu ir savimi apie Dievo ir savęs atradimą, apie užmirštas Dievo ir žmogaus savybes. Ieškosime Dievo savyje, savo kasdienybėje. Ieškosime savęs iš naujo. Ieškosime to, kas pamiršta. Ves ses. Jolita Dudaitė SJE.

Registruotis pagal šią nuorodą: https://forms.gle/CQHCNa7Qkvx8a19W6

 

2022 m. vasario 11 –13 d. d. tylos rekolekcijos su asmeniniu dvasiniu palydėjimu "Tikėjimo kelionė"

 Šios rekolekcijos – tylos laikas, kviečiantis apmąstyti kelionę su Dievu, žvelgiant į Abraomo tikėjimo kelionės pavyzdį: nuo pašaukimo, ugdymo pažinti Dievo pažadą ir jo išpildymo kitoniškumą, iki užtarimo tų, kurie dar nepažįsta Dievo. Ves ses. Aistė Balčiūnaitė SJE

 

 2022 m. kovo 18-20 d. d. Gavėnios rekolekcijos. Ves kun. Eugenijus Puzynia SJ (programa ruošiama)

 

2022 m. kovo 11-13 d. d. Gavėnios rekolekcijos. Ves kun. Artūras Kazlauskas (programa ruošiama)

  

 

 

 

 

 
 
© Visos teisės saugomos, Sorores Jesu Eucharistici