Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/vhosts/200mi.eu/sje.lt/framework/class.database.php on line 61
Sorores Jesu Eucharistici - Rekolekcijų savaitgaliai

Norint teisingai matyti SJE.LT svetainę jums reikalingas Flashplayer papildinys. Prašome instaliuoti čia

Rekolekcijų savaitgaliai

2022 m. gruodžio 2–4 d. Advento rekolekcijos “Pasitikti Ateinantįjį“

Pradėdami Adventą kartu melsime malonės įsileisti jo dvasią, įžengti į vilties, Dievo Žodžio klausymosi ir visuotinio pašaukimo nešti Gerąją Naujieną, laiką. Viešpaties, kuris ateina atnešti mums išgelbėjimo, akivaizdą, ypač kviesime patirti per kontempliatyvią maldą su Šv. Raštu.

Rekolekcijas ves s. Ligita Ryliškytė SJE.

2023 m. sausio 2729 d. tylos rekolekcijos su dvasiniu palydėjimu „Eikite sau vieni į negyvenamą vietą ir truputį pailsėkite“ (Mk 6, 31)

Kartas nuo karto mūsų širdyse pasidaro ankšta, norisi pabėgti, atsitraukti ar kažką keisti. Evangelijoje Jėzus gan dažnai ragina savo mokinius sustoti ir pailsėti. Kas man teikia poilsį? Gal ilgiuosi tylos, asmeninės maldos ir gydančios vienatvės patirties? Jei taip, esi kviečiamas/-a į šias tylos rekolekcijas. Tyla ir malda platins mūsų širdis ir padės atrasti naują ir gilesnį ryšį su savimi, kitu ir Dievu.

Rekolekcijų metu palydės s. Aistė Balčiūnaitė SJE ir s. Judita Stankūnaitė SJE.  

 

2023 m. vasario 17-19 d.  rekolekcijos su bibliodrama "Ant aukšto kalno" (Mk 9, 2)

 

Šventajame Rašte skaitome apie Dievo ir žmonių susitikimus, kurie vyksta ant kalno. Žmogus ieškodamas dvasingumo kopia į kalną, kartais Dievas kviečia kopti į kalną. Gal ant kalno žmogus geriau girdi Dievą, nes yra arčiau Jo?

Rekolekcijas mes taip pat galime vadinti Kalno patirtimi, nes arba mes ieškome Dievo arba jis mus kviečia susitikti.

Savaitgalį patirsime įvairius Dievo Žodžio pažinimo būdus – įsijaučiant į tekstą per savo kūną, kūrybines veiklas, maldą šokiu. Bus tylos ir asmeninės maldos laiko, bet daugiausia mes būsime grupėje. 

Rekolekcijas ves sertifikuota bibliodramos vadovė Vilhelmina Raubaitė-Mikelionienė. 

Daugiau informacijos 

 

2023 m. kovo 10–12 ir 17–19 d. Gavėnios tylos rekolekcijos „Pamatyti Vilties veidą“

„Mūsų pasauliui ypatingai reikalinga viltis. Mes visi esame vienoje valtyje ir visi kartu turime išsigelbėti. Kai griūna daugelis iliuzinių atramų, mums reikalinga stabili viltis“ (pop. Benediktas XVI). Geroji žinia – tokia Viltis yra, ir ji ne tik nesugriaunama, bet ir gyva, turi veidą. Šiame rekolekcijų savaitgalyje įsižiūrėsime į Jėzaus šventąjį veidą Jo gyvenimo, kančios bei prisikėlimo paslaptyse ir melsime pripildymo gyvąja Viltimi.

Rekolekcijas ves s. Linda Ceple SJE (Latvija).

 

 
 
© Visos teisės saugomos, Sorores Jesu Eucharistici