Norint teisingai matyti SJE.LT svetainę jums reikalingas Flashplayer papildinys. Prašome instaliuoti čia

Rekolekcijų savaitgaliai

     2017 m. gruodžio 8 –10 d. advento rekolekcijos (programa ruošiama)

2018 m. sausio 1214 d. tylos rekolekcijos su dvasiniu palydėjimu Eikite sau vieni į negyvenamą vietą ir truputį pailsėkite“ Mk 6, 31

Kartas nuo karto mūsų širdyse pasidaro ankšta, norisi pabėgti, atsitraukti ar kažką keisti. Evangelijoje Jėzus gan dažnai ragina savo mokinius sustoti ir pailsėti. Kas man teikia poilsį? Gal ilgiuosi tylos, asmeninės maldos ir gydančios vienatvės patirties? Jei taip, esi kviečiamas/-a į šias tylos rekolekcijas. Tyla ir malda platins mūsų širdis ir padės atrasti naują ir gilesnį ryšį su savimi, kitu ir Dievu.

Rekolekcijų metu palydės s. Aistė Balčiūnaitė SJE ir s. Judita Stankūnaitė SJE.
               

 2018 m. kovo 911 d. rekolekcijos, pasitelkiant kino meną "Mes atleidžiame kiekvienam, kuris mums kaltas“(Lk 11, 4)

Jėzus, palikdamas mums Tėve mūsų maldą, patikina, jog įmanoma atleisti kitam žmogui. Atleidimas yra dviejų žmonių išlaisvinimas, skolų atleidimas, nutrauktų ryšių atkūrimas ir konkreti meilės forma. Atleidimas tai kasdieninis mūsų kelias. Dažnai kyla klausimas, kaip tai padaryti?! Ko reikia, kad sugebėtume atleisti? Kiek tai svarbu mūsų gyvenimui? Rekolekcijų metu kino pagalba individualiai ir grupėje aptarsime ir ieškosime būdų, kaip galima atleisti ir kokie yra konkretūs atleidimo žingsniai; skirsime laiko tylai ir maldai.

Rekolekcijas ves kino kritikas Ramūnas Aušrotas ir talkins seserys eucharistietės. 

2018 m. kovo 1618 d. rekolekcijos šeimoms „Gavėnia tai naujas kvėpavimas“

Gavėnia tai metas atsiversti. Popiežius Pranciškus sako: tarti tris „ne“! „Ne“ dusinančiai taršai, sukeltai abejingumo, nerūpestingo manymo, kad kito žmogaus gyvenimas manęs neliečia [...]. „Ne“ nuodijantiems tuštiems ir beprasmiams žodžiams, skubotai ir grubiai kritikai, lėkštoms analizėms, nesugebančioms aprėpti žmonių problemų sudėtingumo [..]. „Ne“ tokiai maldai, kuri tik nuramina sąžinę, išmaldai, kuri kelia pasigėrėjimą savimi, pasninkui, kuris skatina būti patenkintais. Gavėnia – tai naujas kvėpavimas, tai širdies atvėrimas tam vieninteliam dvelksmui, kuris mūsų dulkes paverčia žmogiškumu. Gavėnios laikas nepastebimai tirpsta. Ar jau patyriau šį naują kvėpavimą?

Laukiame jūsų su vaikais, kurie savo būdu galės dalyvauti jiems pritaikytoje rekolekcijų programoje. Numatomi 3–6, 7–11 ir 12–15 metų vaikų pogrupiai. Pagal galimybes padėsime pasirūpinti ir jaunesnių vaikų priežiūra. Rekolekcijas ves seserys eucharistietės. 

 

 

LT LV EN RU
 

KalendoriusArtimiausios programos


Naujienų šiuo metu nėra.
 
 
© Visos teisės saugomos, Sorores Jesu Eucharistici