Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/vhosts/200mi.eu/sje.lt/framework/class.database.php on line 61
Sorores Jesu Eucharistici - Kiti renginiai

Norint teisingai matyti SJE.LT svetainę jums reikalingas Flashplayer papildinys. Prašome instaliuoti čia

Kiti renginiai

9 Paskaitų ciklas "Širdies gydymas šventųjų išmintimi" 

Kviečiame į 9 paskaitų ciklą, skirtą susipažinimui su Šventosios Dvasios vaisių išsiskleidimu šventųjų gyvenimuose. Apžvelgsime kaip Dievas gydė jų širdis ir aptarsime, kaip mes galime atverti savo širdis gydymui ir Dvasios vaisiams. Per šventųjų pavyzdį ir užtarimą kartu apmąstysime ir melsime meilės, džiaugsmo, ramybės, kantrybės, malonumo, gerumo, ištikimybės, romumo bei susivaldymo (pgl. Gal 5, 22-23).

Susitikimai vyks nuotoliniu būdu kiekvieno mėnesio 3-ią trečiadienį 18:30-20:30 nuo 2021 m. lapkričio iki 2022 m. liepos. Kiekvieno susitikimo metu dalis laiko bus skiriama paskaitai, o kita dalis - vadovaujamai meditacijai su šventųjų tekstais. Susitikimus ves s. Linda Ceple SJE.

Daugiau informacijos ir registracija 

 

 

Parodos

Šiuo metu veikia dailininko Ramūno Čeponio paveikslų paroda. Kviečiame apsilankyti!
 

 

Savanorystė

Labai laukiame savanorių, galinčių padėti tvarkyti ir gražinti Guronių rekolekcijų namus bei jų aplinką, padėti gaminti maistą grupėms, prižiūrėti vaikus per rekolekcijas šeimoms ir pan. Jei norėtumėte pagelbėti, prašome skambinti s.Mildai tel. 8-600 56206.

 

 

 
 
© Visos teisės saugomos, Sorores Jesu Eucharistici