Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/vhosts/200mi.eu/sje.lt/framework/class.database.php on line 61
Sorores Jesu Eucharistici - Atsiliepimai

Norint teisingai matyti SJE.LT svetainę jums reikalingas Flashplayer papildinys. Prašome instaliuoti čia

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą

Jurgita 2021-02-27 19:10
Dėkoju sesėms už puikiai suorganizuotas rekolekcijas "Kalbanti dykuma" Zoom erdvėje, o ypač už dvasinį palydėjimą, galimybę kalbėtis apie savo maldos ir gyvenimo patirtis.
Loreta 2021-02-27 19:04
Labai džiaugiuosi ir dėkoju, kad karantino metu rūpinatės mūsų dvasiniu gyvenimu ir organizuojate rekolekcijas virtualioje erdvėje. Dievas teatlygina.
Laima 2019-03-19 13:36
Šį savaitgalį buvau šiuose namuose jau ketvirtą kartą. Nuostabios kaip angelai seserys, įdomios paskaitos - šį kartą kunigo Artūro Kazlausko, prijuokinusio mus vos ne iki ašarų, o per pertraukas - tylos laikymasis, maldos koplyčioje, gausus ir skanus maistas. Visada būna gaila išvažiuoti. Ir vėl noriu į šią maldingos ramybės oazę. Ačiū, kad galiu čia atvažiuoti.
Giedrė Dagienė 2017-05-16 10:42
Gegužės 13 d. Rožinio slėpinių kelią ir koplyčią aplankė 43 piligriminės kelionės dalyviai iš Rokiškio, Kamajų, Duokiškio bei Salų parapijų. Dėkojame už dvasinės atgaivos vietą.
Almantas 2016-08-08 09:25
Tylos rekolekcijos padėjo geriau išgisti Dievo balsą, išsilaisvinti. Supratau ką reiškia atverti širdį Dievui, pasitikėti jo vedimui. Puiki vieta pajusti Dievo vedimą. Ačiū
irena 2015-02-02 13:44
Dalyvavau savaitgalio dvasinės atgaivos renginyje apie netektį, kurią neseniai patyriau.Sesers Juditos sakomi žodžiai, meditacijos, bendros mišios lyg švelnus Dievo prisilietimas prie širdies. Pasidžiaugiau, kad yra žmonių norinčių ir galinčių padėti kenčiantiems.
Edmundas 2014-08-11 15:01
Dalyvavau liepos 24-31 d.d rekolekcijose su asmeniniu palydėtoju pagal Šv. Ignacą (tylos rekolekcijos). Dėkoju Viešpačiui, kad mane atvedė į šias rekolekcijas, jos man labai patiko, žodžiais sunku apsakyti ką jauti Dievo artume, būdamas ir prisiliesdamas prie Jo. Dėkoju kun. Algiui už gražiai aukotas šv. mišias, už nuostabius pamokslus, dėkoju s. Ligitai už puikiai organizuotas konferencijas, kuriose tiek daug sužinojau ir patyriau, s. Margaritai už puikų, nuoširdų ir aiškų asmeninį palydėjimą, s. Mildai už šiltą ir nuoširdų bendravimą, už rūpestį, vaišingumą, s. Sofijai už puikų maistą, už išradingumą gaminant patiekalus, už jos gražias giedotas psalmes, s. Gertrūdai už nuostabų rojaus kampelį,kuris taip subtiliai sutvarkytas ir prižiūrėtas, už puikias puokštes, kuriomis grožėjausi kiekvieną dieną vis naujomis. Dėkoju visiems kas dalyvavote šiose rekolekcijose, kad buvote kartu su mumis. Linkiu Viešpaties palaimos...
Salvina 2014-08-04 20:58
Savaitės rekolekcijos tyloje man buvo Dievo dovana. Čia atsivėrė Dangus ir pabėrė gausybę malonių - jas jaučiau kiekvieną dieną, kiekvieną akimirką. Čia Dievo meile alsuoja viskas - pievos, gėlynai, žuvytės tvenkiny, o ragaudamas valgį jauti jo dievišką skonį. Čia supratau, kas yra gyvas tikėjimas. Džiaugiuosi, kad patirtą Dievo Karalystę radau ir grįžusi į kasdienybę. Širdingai dėkoju kunigui Algirdui ir visoms sesutėms - Aistei, Ligitai, Margaritai, Gertrūdai, Mildai ir Sofijai, kurių dėka mes, rekolekcijų dalyviai, galėjome pajusti Dievo meilės stebuklą.
Gintaras 2014-07-31 15:26
Pavargusiems nuo savęs ir norintiems sielos stygų suvirpinimo, siūlyčiau savaitės rekolekcijas. Ypač Guronių rekolekcijos namuose. Iš jų gįžti kažkoks pakylėtas ir dėkingas. Dievui ir sesėms. Iš jų grįžti daug sužinojęs ir daug pajautęs. Ir tai atsitinka ne vienam ar dviem, o daugumai. Paskutinėse rekolekcijose buvo 20 žmonių ir visi jautė stebuklus, šv. Dvasios prisilietimus, kažkokį ore tvyrantį gerumą, širdies graudumą. Ačiū sesėms Ligitai, Aistei, Gertrūdai, Sofijai, Mildai ir Margaritai. Širdies džiaugsmo Jums.
Julija 2014-05-02 11:12
dalyvavau 2 kartus ir vis noriu vėl nuvažiuoti, labai įdomios paskaitos, graži ir patogi vieta, puikus maistas. kaip gera, kai gali atvažiuoti į tokią vietą.
 
1-10 iš 42
Sekantis Puslapis >>
LT LV EN RU
 

KalendoriusArtimiausios programos

 
 
© Visos teisės saugomos, Sorores Jesu Eucharistici