Norint teisingai matyti SJE.LT svetainę jums reikalingas Flashplayer papildinys. Prašome instaliuoti čia

Dvasinės atgaivos savaitgaliai

2018 m. rugsėjo 14-16 d. dvasinės atgaivos savaitgalis "Pusiausvyros suradimas dvasiniame gyvenime ir tarnystėje"

 

Gyvenimo chaose dažnai prarandame savo pagrindą. Sunku išlaikyti balansą tarp darbo keliamų reikalavimų, namų ir dvasinio gyvenimo. Šis seminaras padės mums peržiūrėti tris “kojas”, galinčias padėti atgauti pusiausvyrą ir identitetą kaip naujo stabilumo pasiekimą. Bus laiko asmeniniams apmąstymams, maldai ir pasidalinimui saugioje ir tinkamoje aplinkoje.

“Budėkite; stipriai laikykitės tikėjime; būkite drąsos žmonės, būkite stiprūs.” (1 Kor 16,13)

 

Programą ves dr. Nicki Verploegen.

 

2018 m. lapkričio 23-25 d. (I dalis) ir 2019 m. kovo 8-10 d. (II dalis) rekolekcijos "Nesmurtinio bendravimo įkūnijimas - gyventi gailestingumu"

 

Laukiame visų, kurie jau yra susipažinę su Nesmurtinio bendravimo pagrindais arba labai nori juos pažinti. Rekolekcijose gilinsimės į Nesmurtinio bendravimo dvasingumą. Ieškosime praktinių kelių, kaip ugdytis ir praktiškai vadovautis brandžia sąžine, t. y. siekti visiškos pilnatvės, o tai ir yra gyventi gailestingumu. Gyvenimas gailestingumu turi dvi dalis: (1.) tikrojo savojo “Aš” ugdymas ir (2.) kai jaučiuosi atsiskyrusi/ęs, savęs atstatymas per gailestingumą. Taigi, rekolekcijos prasideda nuo pažinimo ir vidinio darbo su savimi, vėliau perauga į santykį su kitu ir bendruomene. Kai esame pajėgūs pažinti ir priimti tikruosius savo gyvenimo poreikius, džiugias ir skaudžias patirtis, ir visiems jiems suteikti savyje daugiau erdvės, mumyse atsiskleidžia gydymo ir perkeitimo galia. Galiausiai mes trokštame susisiekti su gyvenimu savyje, kad galėtume susisiekti su gyvenimu kituose. Tai yra vienas ir tas pats gyvenimas.

Programą ves dr. Dalia Verbylė SJE.

 

Programos aprašymas

 

Rekolekcijų dalyvio anketa

 

2019 m. sausio 46 d. dvasinės atgaivos savaitgalis poroms „ Nuo poros veiklos prie santuokos idealo

Beveik kiekvienas šeimų judėjimas praktikuoja poros pokalbį kaip puikią priemonę kurti, auginti ir gerinti tarpusavio santykius. Gal ir tu norėtum pabandyti? Jei taip, tai šio savaitgalio programa tikrai tau. Atvykite kartu su savo vyru ar žmona. Kalbėsimės apie poros pokalbio metodologiją: kaip pradėti pokalbį, kaip jame išbūti, kai yra sunku, ką daryti, kai kyla abejonių dėl paties pokalbio svarbos ir jo vaisių. Bus dalijamasi gerąja pokalbio santuokoje patirtimi, atsakinėjama į klausimus. Turėsite galimybę reflektuoti ir melstis, turėti poros pokalbius bei individualias konsultacijas su vedėjais. Savaitgalį praturtins filmo peržiūra ir jo aptarimas.

Programą ves Ramūnas ir Indrė Aušrotai.

 2019 m. kovo 1-3 d. dvasinės atgaivos savaitgalis „Ar aš galiu pasitikėti Dievu?“

Skausmo patirtis dažnai mus nutolina nuo tikrovės ir neleidžia pasitikėti nei savimi, nei Kitu. Jei kada nors akis į akį susidūrei su tirštėjančia skausmo ir praradimo tamsa, sielvartu, kurį sukėlė mylimo žmogaus, santykių, sveikatos netektis, esi laukiamas/-a. „Niekas taip nestumia į vienišumą, kaip mūsų paslaptys“ (Polas Turnjė). Mokysimės atskleisti savo paslaptis, žvelgti į netekties ir sielvarto naštą. Dievo malonės vedami, per tylą, maldą, pokalbius, mokymus ir refleksiją eisime nuo praradimo sielvarto link atradimo džiaugsmo.

Savaitgalį ves s. Judita Stankūnaitė SJE.

 

2019 m. kovo 8-10 d. (II dalis) rekolekcijos "Nesmurtinio bendravimo įkūnijimas - gyventi gailestingumu" 

Laukiame visų, kurie jau yra susipažinę su Nesmurtinio bendravimo pagrindais arba labai nori juos pažinti. Rekolekcijose gilinsimės į Nesmurtinio bendravimo dvasingumą. Ieškosime praktinių kelių, kaip ugdytis ir praktiškai vadovautis brandžia sąžine, t. y. siekti visiškos pilnatvės, o tai ir yra gyventi gailestingumu. Gyvenimas gailestingumu turi dvi dalis: (1.) tikrojo savojo “Aš” ugdymas ir (2.) kai jaučiuosi atsiskyrusi/ęs, savęs atstatymas per gailestingumą. Taigi, rekolekcijos prasideda nuo pažinimo ir vidinio darbo su savimi, vėliau perauga į santykį su kitu ir bendruomene. Kai esame pajėgūs pažinti ir priimti tikruosius savo gyvenimo poreikius, džiugias ir skaudžias patirtis, ir visiems jiems suteikti savyje daugiau erdvės, mumyse atsiskleidžia gydymo ir perkeitimo galia. Galiausiai mes trokštame susisiekti su gyvenimu savyje, kad galėtume susisiekti su gyvenimu kituose. Tai yra vienas ir tas pats gyvenimas. 

Rekolekcijas ves dr. Dalia Verbylė SJE. 

Programos aprašymas

Rekolekcijų dalyvio anketa

2019 m. gegužės 31–birželio 2 d. dvasinės atgaivos savaitgalis su meno terapija „Kiek duonos kepalėlių turite?“

Morkaus evangelijoje Jėzus klausia apaštalų: „Kiek duonos kepalėlių turite?“ (Mk 8,5). Jėzui rūpi atsiliepti į žmonių poreikius. Jis pamaitina minią su penkiais duonos kepaliukais. Kiekvieno iš mūsų Jis taip pat klausia: „Ar tau nestinga duonos? Kas tave maitina? Ko ilgisi tavo širdis?“ Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus padės atrasti tyla, meno terapija, pasidalijimas ir malda. Laukiame visų, norinčių geriau pažinti save, kitą ir Dievą per maldos ir meno terapijos vartus!

Savaitgalį ves meno terapeutė Sigita Kučikaitė ir s. Judita Stankūnaitė SJE

 

 

 

 

 
 
© Visos teisės saugomos, Sorores Jesu Eucharistici