Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/vhosts/200mi.eu/sje.lt/framework/class.database.php on line 61
Sorores Jesu Eucharistici - Dvasinės atgaivos savaitgaliai

Norint teisingai matyti SJE.LT svetainę jums reikalingas Flashplayer papildinys. Prašome instaliuoti čia

Dvasinės atgaivos savaitgaliai

 

 2020 m. vasario 79 d. dvasinės atgaivos savaitgalis "Kino seminarų ciklas: "Žiedų valdovo" teologija I dalis.

 

Šiuose kino seminaruose kalbėsime apie vaizduotės (fantazy) teologiją, kurią savo grožiniuose kūriniuose plėtojo anglų rašytojas J.R.R. Tolkienas ("Hobitas", "Žiedų valdovas", "Silmariljonas"). Teologiniu ir kinematografiniu požiūriais nagrinėsime ištraukas iš Peterio Jacksono sukurtų "Žiedų valdovo" ir "Hobito" trilogijų, keisimės savo žvilgsniais diskusijų grupelėse.

 

Kino seminarą sudaro dvi dalys:

Pirmoji: Via Pulchritudinis: grožis kaip būdas pasiekti Dievą.

Antroji: Katalikiška "Žiedų valdovo" pasaulio vizija: simboliai ir archetipai, prigimtis ir sakramentališkumas.

P.S. Galima dalyvauti abejuose arba vienoje iš programos dalių. Registruojantis į antrąją dalį, pirmenybė teikiama dalyvavusiems pirmojoje.

Taip pat pageidautina, kad seminaro dalyviai būtų skaitę J.R.R. Tolkieno "Hobitą" ir/ar "Žiedų valdovą" (abi yra išleistos lietuvių kalba).  Philo Jacksono filmų "Hobitas" ir "Žiedų valdovas" neprivalu būti mačius."

 

Programą ves Ramūnas Aušrotas.

 

 

2020 m. gegužės 1517 d. dvasinės atgaivos savaitgalis "Kino seminarų ciklas: "Žiedų valdovo" teologija II dalis.

 

Šio savaitgalio metu bus gilinamasi į katalikišką "Žiedų valdovo" pasaulio viziją: simbolius ir archetipus, prigimtį ir sakramentališkumą.

Pageidautina, kad seminaro dalyviai būtų skaitę J.R.R. Tolkieno "Hobitą" ir/ar "Žiedų valdovą" (abi yra išleistos lietuvių kalba).  Philo Jacksono filmų "Hobitas" ir "Žiedų valdovas" neprivalu būti mačius.

P.s. Registruojantis į antrąją seminaro dalį, pirmenybė bus teikiama dalyvavusiems pirmojoje. 

 

Programą ves Ramūnas Aušrotas.

 

 

 2020 m. gegužės 22– 24 d. dvasinės atgaivos savaitgalis su meno terapija „Kiek duonos kepalėlių turite?“

 

Morkaus evangelijoje Jėzus klausia apaštalų: „Kiek duonos kepalėlių turite?“ (Mk 8,5). Jėzui rūpi atsiliepti į žmonių poreikius. Jis pamaitina minią su penkiais duonos kepaliukais. Kiekvieno iš mūsų Jis taip pat klausia: „Ar tau nestinga duonos? Kas tave maitina? Ko ilgisi tavo širdis?“ Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus padės atrasti tyla, meno terapija, pasidalijimas ir malda. Laukiame visų, norinčių geriau pažinti save, kitą ir Dievą per maldos ir meno terapijos vartus!

Savaitgalį ves meno terapeutė Sigita Kučikaitė ir s. Judita Stankūnaitė SJE.

 

 

 

 

 
 
© Visos teisės saugomos, Sorores Jesu Eucharistici