Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/vhosts/200mi.eu/sje.lt/framework/class.database.php on line 61
Sorores Jesu Eucharistici - Dvasinės atgaivos savaitgaliai

Norint teisingai matyti SJE.LT svetainę jums reikalingas Flashplayer papildinys. Prašome instaliuoti čia

Dvasinės atgaivos savaitgaliai

 2021 m. spalio 15-17 d.d. gilaus savęs pažinimo patyriminis savaitgalis "Darbas su vidiniu vaiku" 

Gilaus savęs pažinimo patyriminio savaitgalio metu įgysite naujų žinių bei metodų kaip būti su vidinio vaiko dalimi, naudosime gilias psichoterapines technikas, vizualizacijas ir jų dėka ieškosime pačių giliausių jausmų, šaknų iš kurių kyla tiek mūsų skaudžiausios problemos, tiek didžiausias jautrumas ir galimybė džiaugtis. Sužinosite ne tik kaip tapti tikresniais, gyvesniais, bet ir kaip su tais atrastais jausmais ir įžvalgomis apsieiti kasdienybėje, kaip valdyti neigiamus jausmus ir išlaikyti tą gyvenimo kursą, kurio labiausiai trokštame. Programą ves psichoterapeutė Genovaitė Petronienė, talkins seserys eucharistietės.

2022 m. sausio 28-30 d.d. Kino seminarų ciklas: "Žiedų valdovo" teologija“ II dalis.

 Šiuose kino seminaruose kalbėsime apie vaizduotės (fantazy) teologiją, kurią savo grožiniuose kūriniuose plėtojo anglų rašytojas J.R.R. Tolkienas ("Hobitas", "Žiedų valdovas", "Silmariljonas"). Teologiniu ir kinematografiniu požiūriais nagrinėsime ištraukas iš Peterio Jacksono sukurtų "Žiedų valdovo" ir "Hobito" trilogijų, keisimės savo žvilgsniais diskusijų grupelėse.

Kino seminarą sudaro dvi dalys:

Pirmoji: Via Pulchritudinis: grožis kaip būdas pasiekti Dievą (jau buvo 2020 m.)

Antroji: Katalikiška "Žiedų valdovo" pasaulio vizija: simboliai ir archetipai, prigimtis ir sakramentališkumas.

 

Galima dalyvauti abejuose arba vienoje iš programos dalių. Registruojantis į antrąją dalį, pirmenybė teikiama dalyvavusiems pirmojoje.

Taip pat pageidautina, kad seminaro dalyviai būtų skaitę J.R.R. Tolkieno "Hobitą" ir/ar "Žiedų valdovą" (abi yra išleistos lietuvių kalba).  Philo Jacksono filmų "Hobitas" ir "Žiedų valdovas" neprivalu būti mačius."

Ves Ramūnas Aušrotas.

 
 
© Visos teisės saugomos, Sorores Jesu Eucharistici