Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/vhosts/200mi.eu/sje.lt/framework/class.database.php on line 61
Sorores Jesu Eucharistici - Dvasinės atgaivos savaitgaliai

Norint teisingai matyti SJE.LT svetainę jums reikalingas Flashplayer papildinys. Prašome instaliuoti čia

Dvasinės atgaivos savaitgaliai

2023 m. lapkričio 10–12 d. d. Dvasinės atgaivos ir studijų savaitgalis “Pirmiausia ieškokite Dievo karalystės (Mt 6,23)” 

Palyginimai – provokuojančios trumpos istorijos, kurios dažnai apverčia mūsų nuostatas ir lūkesčius aukštyn kojomis. Panašiai yra ir su Dievo Karalyste, kurią Jėzaus palyginimai mums atskleidžia. Dvasinės atgaivos ir studijų savaitgalio metu klausysimės palyginimų išminties ir ją sudabartinsime, drauge atrasdami jų prasmę šioms dienoms. Laukiame visų, neabejingų Šventojo Rašto žodžiui apie Dievo Karalystę ir jos tiesą! Esant poreikiui, pasiūlysime atskirą programą 7-10 metų vaikams.

Programą ves Dr. ses. Ligita Ryliškytė SJE.

 

2024 m. vasario 9-11 d. d. Dvasinės atgaivos savaitgalis “Dievoieška Van Gogho gyvenime ir kūryboje”

 

Van Gogho gyvenimas ir kūryba kviečia įsiklausyti į tai, kaip per tapybą veriasi kita, dieviška, tikrovė bei kalbėtis apie dievoiešką kaip pagrindinį mūsų visų gyvenimo leitmotyvą. Per šiuos pokalbius ir maldą mokysimės atpažinti, kur ir kaip mes sutinkame Kristų savo kasdienybėje.

Savaitgalį ves lektorė sielovadininkė, VU literatūrologė Virginija Tamošiūnaitė ir ses. Judita Stankūnaitė SJE.

 
 
© Visos teisės saugomos, Sorores Jesu Eucharistici