Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/vhosts/200mi.eu/sje.lt/framework/class.database.php on line 61
Sorores Jesu Eucharistici - Artimiausios programos

Norint teisingai matyti SJE.LT svetainę jums reikalingas Flashplayer papildinys. Prašome instaliuoti čia

Artimiausios programos

Rekolekcijos su bibliodrama "Ant aukšto kalno" (Mk 9, 2)

2023-01-17
Artimiausios programos >>

Šventajame Rašte skaitome apie Dievo ir žmonių susitikimus, kurie vyksta ant kalno.

Žmogus ieškodamas dvasingumo kopia į kalną, kartais Dievas kviečia kopti į kalną. Gal ant kalno žmogus geriau girdi Dievą, nes yra arčiau Jo?

Rekolekcijas mes taip pat galime vadinti Kalno patirtimi, nes arba mes ieškome Dievo arba Jis mus kviečia susitikti.

Savaitgalį patirsime įvairius Dievo Žodžio pažinimo būdus – įsijaučiant į tekstą per savo kūną, kūrybines veiklas, maldą šokiu. Bus tylos ir asmeninės maldos laiko, bet daugiausia mes būsime grupėje. 

Bibliodrama – tai gyvas susitikimas su Šventojo Rašto tekstu, kurio dėka dalyviai atpažįsta save ir savo gyvenimą Šventojo Rašto žmonėse ir aplinkybėse. Gestais ir tarpusavio pokalbiais įkūnydami kurį nors vaidmenį biblinėje scenoje žmonės klausosi Dievo Žodžio ausimis, širdimi, protu ir rankomis. Biblijos tekstas tampa „degančiu krūmu“ iš kurio byloja Dievas.


Rekolekcijas ves sertifikuota bibliodramos vadovė Vilhelmina Raubaitė-Mikelionienė. 
 

"Bibliodramą atradau 2008 metais. Šis dinamiškas ir labai kūrybingas Šventojo Rašto pažinimo būdas padeda giliau suvokti Dievo Žodį ir pagal jį gyventi. 2011 metais baigiau bibliodramos studijas (Heidemarie Langer, Vokietija). Esu Europos bibliodramos asociacijos narė. Vedu rekolekcijų savaitgalius, bibliodramą, kūrybinius seminarus, kuriu ir įgyvendinu ugdymo programas. Sakraliais ir bendruomeniniais šokiais domiuosi nuo studijų laikų. Šiomis temomis vedu seminarus daugiau nei 20 metų."

 

Grįžti atgal
 
 
© Visos teisės saugomos, Sorores Jesu Eucharistici