Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/vhosts/200mi.eu/sje.lt/framework/class.database.php on line 61
Sorores Jesu Eucharistici - Apie mus

Norint teisingai matyti SJE.LT svetainę jums reikalingas flash. Prašome instaliuoti čia

Apie mus

„Aš esu Vynmedis, o jūs šakelės“ (Jn 15,5a).

Nuoširdžiai sveikiname jus, apsilankiusius mūsų puslapyje.

Esame Eucharistinio Jėzaus kongregacijos seserys. Mūsų vienuolinis pašaukimas, dvasingumas ir misija šaknijasi Eucharistijos slėpinyje. Mūsų tikslas – gyventi ir veikti didesnei Dievo garbei, o jį įgyvendiname malda ir veikla mylėdamos ir šlovindamos Eucharistinį Jėzų bei aktyviu apaštalavimu skleisdamos tikėjimą, padėdamos žmonėms pažinti ir pamilti Eucharistinį meilės Dievą.

Kaip Bažnyčios dukterys esame ir veikiame ten, kur šiandien kviečia Bažnyčios poreikiai, ten, kur galime labiau tarnauti Dievo karalystei. Pagrindinis mūsų misijų laukas yra parapijinis bei sielovadinis darbas, šeimų ugdymas katalikiška dvasia, vaikų ir jaunimo evangelizacija ir katekizacija bei rūpestis misijų kraštais.

„Sesutės tegul siekia kiekvienam žmogui perteikti pilnutinį išganymą, t. y. gyvą tikėjimą, kuris veikia visomis dorybėmis, ypač meile, ir vis gražesnį gyvenimą jau ir čia ant žemės, bet taip, jog viskas eitų iš dieviškosios meilės ir viskas į ją grįžtų.“ (iš vienuolijos įkūrėjo t. P. Masilionio SJ raštų)

Čia rasite vienuolijos Įkūrėjo t. Pranciškaus Masilionio, SJ, parašytą maldą "Tikiu", giedamą Kybartų Eucharistinio Išganytojo parapijos jaunimo choro.

Merginas, besidominčias vienuoliniu gyvenimu mūsų kongregacijoje, kviečiame kreiptis į pašaukimų ugdytoją ses. Juditą (tel.: +370 61116801, el. paštas juditasje@gmail.com).

 

 

 
 
© Visos teisės saugomos, Sorores Jesu Eucharistici